E-shop

Najdete nás na facebooku

Naši partneři

 
Prodej náhradních dílů AUDI
Novovysočanská ulice
130 00 Praha 3
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

Revoluce cen pneumatik !!!

 

 Vážení zákazníci, rozhodli jsme se reagovat na neustále se měnící trh s cenami pneumatik individuálním přístupem. A to tak, že s každým zákazníkem projednáme cenovou nabídku osobně nebo telefonicky nebo emailem. A k nákupu pneumatik od nás přidáváme jako bonus 20%ní slevu na montáž nebo výměnu !!! Proto neváhejte volat, psát nebo se stavit osobně rádi Vás obsloužíme ))).

Míříte do Itálie na letní dovolenou?

 

 

 Chystáte se na Vaší letní dovolenou do Itálie? Tak štastnou cestu, ale pokud jste ještě nepřezuli zimní pneu za letní tak pozorně čtěte. Máme pro Vás pár rad a informací. Od 15. května platí zákaz jízdy po italských silnicích na zimních pneumatikách a to samé platí i pro celoroční pneu M+S. A to pod pokutou až 1700 euro a možnosti odebrání TP NA MÍSTĚ! To znamená odtah do servisu, přezutí na letní pneu a odtah na policejní služebnu pro TP. Jistě dovedete sami spočítat na kolik by Vás toto vše vyšlo... 

 A ještě pár faktů k zimním pneu používaných celý rok:

 

 - delší brzdná dráha až o 6 metrů cca 30%

 - sjíždění vzorku o pětinu rychleji než letní pneu

 - při spotřebě paliva 6l/100 km až o 0,6 litru větší spotřeba oproti letním pneu

 - vyšší hlučnost

 - zhoršená ovladatelnost vozu zvláště v zatáčkách

 

Pokud nechcete zbytečně riskovat, zbytečně utrácet a pocítit hněv manželky či přítelkyně za ztracený čas a peníze, neváhejte nás navštívit. Velký výběr nových i použitých letních pneu skladem!!! Rádi poradíme, přezujeme a popřejeme štastnou cestu za mořem a sluncem.Zase je tu jaro !!!!!!

 

Jaro nám pomalu začíná a máme tu začátek další sezony a my máme naskladněno velký výběr nových letních pneumatik!!! Čeká nás přezouvání a proto je dobré myslet dopředu a začít s rezervacemi!!!! Tak proto neváhejte a již teď volejte ať máte jistotu klidu a pohody, že nemusíte čekat a sjíždět Vaše zimní pneu zbytečně. V našem Pneuservise vám nejen přezujeme, dofoukneme, uskladníme, ale i na požádání zkontrolujeme Váš vůz. Můžete na místě i rovnou nechat zkontrolovat popřípadě vyměnit olej, destičky nebo jiné věci na vozidle. Proto neváhejte a volejte, jsme Vám plně k dispozici!!!

 

Nová originální Alu kola AUDI naskladněna !!!

Nová originální Alu kola AUDI právě naskladněny !!! Různé rozměry a modely. Též nabízíme možnost objednání Alu kol AUDI dle vlastního výběru. A my je seženeme za zlomek ceny v autorizované prodejně AUDI. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky nových i použitých Alu kol AUDI, ale i jiných značek na různé vozy.